Perfumy męskie testery - czym kierować się przy wyborze?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że woda perfumowana oraz woda toaletowa to dwa różne rodzaje perfum, które różnią się intensywnością zapachu, składem i trwałością na skórze. Koncentracja olejków zapachowych w przypadku wód perfumowanych jest znacznie większa w wodach perfumowanych i oscyluje w granicach 15-40%. Wody toaletowe posiadają w składzie ok. 5-15% olejków. Wybierając perfumy, warto więc skupić się na nutach zapachowych i jednocześnie zadać sobie pytanie, na jakim stopniu intensywności nam zależy.

Gdzie kupić męskie wody perfumowane?

Wody perfumowane od renomowanych producentów na rynku często cechują się wysoką ceną, dlatego przed podjęciem decyzji o zakupie oryginalnego flakonika, warto odpowiednio przetestować dany zapach. Taką możliwość dają testery perfum, które dostępne są np. na stronie testerownia24h.pl. Produkty dostępne w sprzedaży są w pełni oryginalne. Niższa cena produktu najczęściej wynika z tego, że pochodzą one ze zwrotów magazynowych. Najczęściej dostępne są w zastępczych opakowaniach, jednak nie różnią się jakością od zapachów dostępnych na półkach znanych perfumerii.

Testerownia24h perfumy męskie - czym się wyróżniają?

Oryginalne wody perfumowane cechują się intensywnymi nutami zapachowymi. Na rynku istnieje kilkadziesiąt kultowych zapachów męskich, które stanowią swoiste opium magnum w branży perfumeryjnej. Dla osób, które chcą poznać kultowe zapachy znanych marek i jednocześnie zweryfikować, czy dane nuty zapachowe do nich pasują, doskonałym rozwiązaniem będą testery. Warto pamiętać, że perfumy to doskonały sposób na wyrażenie siebie. Szeroka gama wielu rodzajów perfum męskich dostępna jest na stronie testerownia24h.pl.