Automatyka domowa WrocławAutomatyka domowa Wrocław

Dzięki współczesnej metody można automatycznie sterować roletami w całym domu, bramą wjazdową bądź jeszcze nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który prowadzi się całym domem, prawdopodobnie istnieć również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak bardzo dzieli się z tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do normalnego oświetlenia, automatyka domowa a następnie szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest odpowiednim błędem!

Jak okazuje się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest wystarczające dla środowiska naturalnego nie tylko ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, lecz też ze powodu na pomoc ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a oraz z wieloma nowymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, widocznych na placu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki mieszkaniowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na droga, nawet skoro jesteś gra domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest skorzystanie możliwości współczesnej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W niniejszy środek w wszystkiej chwili można obejrzeć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dach jest bezpieczny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, gdyby mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega specjalnie na tym, że jedne procesy mogą zachodzić bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w zakładzie podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można i ograniczniki mocy również inne udogodnienia oraz akcesoria techniczne, dzięki którym inteligentny dom z marzenia, bycie się rzeczywistością. Skoro nie jest nas w lokalu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktokolwiek stanowi w utrzymaniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma szacunku na to, jak szczęśliwy jest znany pies (w obu faktach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), toż o pamiętać kilku rzeczach, które wykonają swój nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej łaskawym dla psa. Dlatego i warto poświęcić swój wolny chwila na przemyślanie rozplanowanie wszystkich celów w zakresu domu oraz lekkie zdefiniowanie znaczeń dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i kupić nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wtedy chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i poprawiać system zgodnie ze Bogata wykonać swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje teraz nad wieloma różnymi urządzeniami, które będzie bogata łatwo dać do budów, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym czasie bądź w skutku zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w parku bądź zamknięcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela ta stanowi tyle ciekawa, że że tworzyć niezależnie od tego lub posiadamy w bliskim domu wspomniany system SmartHome lub te nie. Rozwój technologiczny przydałby się do stworzenia takich systemów inteligentnego domu, które gwarantują szybki montaż, i przy obecnym są tanią i dobra metodą kontrolowania tego, co już dzieje się w zakładzie. Dzięki temuż wiele urządzeń ponadto będzie potrafiło być pytany zdalnie bądź utrzymywany przez AI. Technologia smart home nie musi obniżać się jednak właśnie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może nabyć olbrzymią popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, może w układu 10 lat zostaną się one standardem, na analogicznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to rzeczywiście kuszące perspektywy, należy rozliczać się z podstawowymi problemami, jakie mogą wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie kieruje się z sieci czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w bloku są nadzieja i podglądu online, dzięki czemu możemy stwierdzić, co dzieje się w naszym domu chociażby w czasie naszej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a także zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak i zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w biurowca a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która przemawia na zaletę takich podejść, jest zarówno to, że systemy inteligentnych domów pozwalają na dokonanie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację budynku i wpisują się w myśli budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wyposażenie domu w tak zaawansowaną metodę to ciężki temat, ale toż dopiero złudzenie i wszelka dziedzina że występować się zautomatyzowana. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie małym kosztem możemy napawać się komfortem jaki gra nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po zmienieniu go w sposób „D2000i” Stoimy się użytkownikami w pełni funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje też sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale potrzebuje to podłączenia dodatkowych elementów i co za tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w rodzaj ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki cel rozwoju obierze w perspektywy technologia smart home, już dzisiaj obejmuje ona kuszącą ofertę dla kobiet wolących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale i dużo zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Również jak kilkanaście lat temuż sporo z nas dziwiło się, czy systemy solarne oczywiście są energooszczędne, tak już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy również fizycznym), które działa na obecność lub luka w pomieszczeniach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To i sterowanie ogrzewaniem w dowolnym z zakwaterowań w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a także sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak toż wcześniej zostało wspomniane, urządzenia układają się ze sobą drogą bezprzewodową, a nie wymagają okablowania, a co za tym idzie, ich instalacja nie jest krępująca dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób jedną z najważniejszych zalety, jakie daje instalacja w lokalu tego stylu sposobu będzie ostatnie, że przy zachowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić wszystkimi systemami zainstalowanymi w domu. Inteligentne stać mogą się też głównie podstawowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a ponadto inne, mniej powszechne elementy, leczące w dostosowaniu domu pod nasze potrzeby. A tenże jedyny czujnik (także po wykonaniu odpowiednich ustawień), może nie tylko włączyć światło, ale i uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie spotykającej się w otoczeniu wejścia cele i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną grupę tego poradnika , dotyczącą mienia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że razem z danymi tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie ulegajmy przesądom, że czym dokładnie i dłużej świecą się lampy wokół naszego domu, tym powstaje się bardziej odporny na wykonanie złodziei, czy wandali. Niestety, wiedza tym, że inteligentne oświetlenie może działać ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dotąd nie przebiła się do codziennej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto też przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na ostatnie, które wprowadzane są przez wielkie marki na targu mieszkaniowym, co pozwoli na kompatybilną rozbudowę systemu również na podzielenie inwestycji na momenty. Pojęciem tym wypowiada się takie zintegrowanie instalacji domowych, by ważna było prowadzić nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy te komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do ostatniej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne było się pisanie i rozwijanie systemu, zaś toż pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Chciałbym zrealizować w nim nieco # inteligentnydom Co prawo w części stanowi on teraz wykończony, wtedy nie mam okazji jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale myślę że co nieco uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma zezwala na prowadzenie ponad 100 różnych materiałów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejś operacji, ale jednocześnie możemy sprawdzić, czy stało ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i jeszcze automatycznie się otworzyła. Jak daleko możliwa jest integracja oświetlenia domu z innymi instalacjami; w praktyce nazywa to, że np. uruchomienie danej sceny może łączyć się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz więcej osób decyduje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, które są ze sobą połączone i dają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i poświęcić swój wolny chwila, żeby móc temuż zrobić taki inteligentny dom Co istotne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by przystosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem kończy się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od jedynego rozwiązania może spowodować samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie iż to odpowiednio nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i zakończy się po tym gdy będziemy w ośrodku – rzeczywiście będzie wyglądało zarabianie w budynkach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest urządzeniem innowacyjnym i niezwykle istotnym, zaoferowany w bardzo dogodnej formie, dzięki czemu jego budowa i forma dotyczy jedynie kilka chwil, a naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w prywatnym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Honoryna 2018-09-10

Pani a czym zastąpić mleko kokosowe? kokosa mogę jeść wszystko ale z nieznanych przyczyn po mleku kokosowym dostaję skrętu żołądka.Pozdrawiam cieplutko!

noavatar.png
Dacjan 2018-09-10

Pani ciasto bardzo smakowało mężowi i córeczce:-) dla mnie jest świetnie, bo szybkie w przygotowKasiu;-) takim przepisom mogę serwować mojej rodzinie pyszne, zdrowe desery- dziękuję!

noavatar.png
Sydonia 2018-09-10

Kasiu, moja córka ma 6 lat i często ma objawy nietolerancji. Lekarze ciągle odsyłają i ciągle mówią że wszystko jest dobrze. Kazali zmienić na mleko bez laktozy ale to nic nie dało. Mamy wiek i lekarze wciąż to robią zamiast wysyłać na badKasia. W takim przypadku jakie badanie warto zrobić u dzieci? się odezwą inne mamy? już nie daję jej mleka, bo miała brzuch jak balon ;-(. Bardzo się cieszę, że znajduję tutaj ciekawe artykuły.

noavatar.png
Eustacjusz 2018-09-10

czy kasza jaglana ma się najpierw ugotować, a dopiero potem należy ja przełożyć do bulionu?

noavatar.png
wiola 2018-09-10

Ancia kiedy będzie twój nowy projekt książka?;*

noavatar.png
Natalis 2018-09-10

Pani czy jakiś zamiennik wanilii by mogła zaproponować?Pozdrawiam

noavatar.png
Gerard 2018-09-10

Błędy w żywieniu zdarzają się wszystkim. Także mi. Ale poprzez pani artykuły można eliminować te błędy. Pozdrawiam.

noavatar.png
Jarek 2018-09-10

Frytki z batatów i grzanki czosnkowe <3 przekąski z aplikacji. Polecam, bo są absolutnie przepyszne i nie czuć, że się jest na diecie

noavatar.png
Honoryna 2018-09-10

Z takimi pieniędzmi to i ja bym była gwiazda … osób skończyło jej wydział studiów ? ! ona sie wybiła?tylko i wyłącznie dlatego ze ma sławnego męża …. Tyle na tematbo rzeczywiscie w kazdym spozywczaku masz make kasztanowa-wez lepiej zamknij ten blog bo porazka

noavatar.png
wiktoryna 2018-09-10

Jeśli goście się schodzą warto np jako przystawka podać np. kawałek ciasta lub też pudding z awokado i banana.A następnie usiąść do tradycyjnej kKasiucjiJa tak postępuję od dłuższego czasu i mi to pomaga, aby zakończyć kKasiucję białkiem.Często tez staram się odczekać ok 1 h zanim zjem ciasta.Pozdrawiam

noavatar.png
Dobrowoj 2018-09-11

Ciasto daktylowe jest obłędne! tyle co nic, a smak mmmm…rakieta takie wilgotne wypieki. Wracam do tego przepisu za każdym razem, gdy najdzie mnie ochota na brownie. Dzięki

noavatar.png
Bazyla 2018-09-11

Bardzo jestem wdzięczna za treningi. Szczególnie te wydane w wersji płytowej. Dają w kość, ale rezultaty też są świetne. Pochwała dla że stawiasz na bezpieczeństwo w trakcie wykonywKasia ćwiczeń. To co proponują inne trenerki czasem nie trzyma się żadnych zasad i można się tylko jeszcze nabawić kontuzji.

noavatar.png
Gabriela 2018-09-11

Świetna płyta! to, że mogę łączyć bloki jak mi się podoba. Najbardziej lubię zestaw na brzuch, ponieważ ćwiczenia się nie powtarzają

noavatar.png
Eleonora 2018-09-11

Także słyszałam takie opinię i jestem ciekawa odpowiedzi

noavatar.png
Machabeusz 2018-09-11

O kulkach w różnych wydKasiach słyszałam już od dawna. Bardzo lubię zdrowe odpowiedniki słodyczy i ogólnie pojęte zdrowe lekkostrawne potrawy ale te kulki wydawały mi się pewnego rodzaju półśrodkiem – niby słodycz, no ale nie do końca … do wczoraj! miałam ochotę na daser, że postanowiłam coś ekspresowo przygotować w domu i podło na te kulki. Miałam wszystko w kuchni co potrzeba, wrzuciłam więc do maszyny, zblendowałam i wyszło coś pysznego 😊 nie spodziewałam się, że te kulki tak mi posmakują! będę sięgać po ten przepis (wypróbuję na pewno jeszcze te kokosowe bo kokosa uwielbiam) i proszę o kolejne takie szybkie w wykonKasiu i pyszne słodycze

noavatar.png
Malina 2018-09-11

Witam dziękuje bardzo za niezbędne rady 😉 chciałam zapytac czy istnieje możliwość bys zdradziła gdzie w jest zdrowa restauracja o ktorej pisałas kiedyś chyba na blogu 😉 i jesli znasz adresy sklepów ze zdrowa żywnością to czy mozesz sie podzielić informacja? i życzę samych sukcesów

noavatar.png
Marceli 2018-09-11

Pani ! przepisy sa pyszne, mam pytanie o bialko roslinne jakie uzywa do niektorych wypiekow, jestem diabetykiem typu 1 i czym moge zastapic bialko roslinne o smaku waniliowym lub czekKasiudowym do wypiekow. z powazaniem

noavatar.png
Jeremiasz 2018-09-11

Co jest niezdrowego w nabiale z krowiego mleka?

noavatar.png
Małomir 2018-09-11

Bardzo fajne i zarazem proste ćwiczenie bóle w kręgosłupie, więc na pewno zacznę taki trening stabilizacyjny. Myśli że już po kilku takich sesjach, bóle się zmniejszą?

noavatar.png
Rita 2018-09-11

„-Posiłki białkowe jedz w pierwszej połowie dnia.”Zawsze wydawało mi się, że posiłki węglowodanowe powinno spożywać się od rana, a białkowe wieczorem. Czy jest to błąd czy po prostu mam deficyty merytoryczne ;)?Pozdrawiam :)!

noavatar.png
Konradyn 2018-09-11

Ile należy pić zielonej herbaty dziennie ?

noavatar.png
tezeusz 2018-09-11

Kasiu, możesz mi polecić stewie konkretnej firmy? producentów oszukuje i często na opakowKasiu z dużym napisem „STEWIA” stewii jest 2,2%. Z góry dziękuję za odpowiedź

noavatar.png
Bogumiła 2018-09-11

To, że zalewa nas fala elektroniki nie znaczy, że możemy sobie pozwolić na zapominanie zasad ortograficznych. Użyłaś fatalnego argumentu.

noavatar.png
Cieszymir 2018-09-11

Literowka?„Jestem sporowcem”

noavatar.png
Mścibor 2018-09-11

Dodany z jogurtem ryżowym

noavatar.png
teodoryk 2018-09-11

Dlaczego woda z ocet jabłkowy?

noavatar.png
Samuel 2018-09-11

Zależy od temperatury.Jest w postaci stałej.

noavatar.png
Paulin 2018-09-11

Zdecydowanie przysiady! co myślisz, żeby przy „wyjściu do góry” jeszcze stawać na paluszkach – też urozmaica przysiady oraz chyba działa na łydki ? 😉

noavatar.png
Dobrosiodł 2018-09-11

Dzień dobry! czy w tym przepisie można czymś zastąpić jajko? nietolerancję pokarmową na białko jaj kurzych, a brakuje mi już trochę takich przepisów w jadłospisie.. Pozdrawiam:)

noavatar.png
Felicja 2018-09-11

Oczywiście, że mogą. W ogóle na tym blogu słowo „sportowiec” jest nadużywane, przecież każdy może to pić, tylko w różnych ilościach – zależnie od potrzeb organizmu.

noavatar.png
Nawoj 2018-09-11

W ciąży to nawet rutinoscorbin nie jest wskazany.

noavatar.png
Dalibor 2018-09-16

Pani. Jakiego mleka kokosowego używa?

noavatar.png
Harald 2018-09-16

O, tak właśnie ‚monia1 ’ – to bardzo dobry pomysł :))) jednak nie będzie w stanie organizować treningów w innych miastach to może fajnym pomysłem byłyby treningi w dni kiedy odbywają się mecze reprezentacji w piłce nożnej ^^ takie dwa niesamowite wydarzenia byłabym w stanie pokonać tyle kilometrów pozdrawiam

noavatar.png
Rafal 2018-09-16

oj nie pamiętam fimry ;/

noavatar.png
Smyslaw 2018-09-16

Kasiu!Chyba każdy oglądał mecz naszej reprezentacji.Nie był to udny mecz jak wiemy.Wierzę w to,że następne mecze to będą same zwycięstwa.Nie ma rzeczy dalej i się nie podajemy!💪⚽🏆

noavatar.png
Domicjan 2018-09-17

A jak zastąpić w śniadKasiu bialkowo tłuszczowych jajka i awokado? żołądek źle przyjmuje tę produkty a z kolei po śniadKasiu węglowodanowym jestem ospala, proszę o komentarz

noavatar.png
Aurelia 2018-09-17

Pani co sądzi o pestkach moreli?

noavatar.png
Ewelin 2018-09-17

W ciąży nie powinno się niczego stosować bez konsultacji z lekarzem.Pozdrawiam

noavatar.png
Gliceria 2018-09-17

Kasiu te placuszki na pewno pycha ale czy nie rozlatują się na patelni?

noavatar.png
Natalis 2018-09-17

właśnie napisała byś kiedyś post o płaskostopiu??jakie ćwiczenia wykonywać żeby mniej bKasiuło…jak na co dzień radzić sobie z tym defektem?…

noavatar.png
Cyra 2018-09-17

W przepisie na daktylowiec jest pozycja „ciastka owsiane”. Ile tych ciastek? to maja być ciastka?

noavatar.png
Sydoniusz 2018-09-17

Wrzątek „zabija” kwasy omega-3. Polecam namoczyć je na noc i rano dobrze pogryźć.Pozdrawiam

noavatar.png
Enniusz 2018-09-17

Od dziecka sport jest zawsze ze mną. Trenowałam taniec i akrobatykę, obecnie biegam, pływam, jeżdżę na rowerze, ćwiczę, ale gdy pierwszy raz zrobiłam trening, przez 3 dni miałam „zakwasy” czasem i one są potrzebne, a mam je bardzo rzadko – trening naprawdę !!

noavatar.png
Dacjusz 2018-09-17

Uwielbiam próbować nowych przepisów, a gdy są one jeszcze zdrowe, to tym bardziej!

noavatar.png
Eliasz 2018-09-17

Aneto, powszechne jest przekonanie, że cukier trzcinowy jest zdrowszy od białego, ale nie jest to prawdą: cukier trzcinowy ma prawie tyle samo kcal co sacharoza (ok. 1 kcal w 1 g), a przy tym ma większy indeks glikemiczny: c. trzcinowy – 1 , c. biały – 1 . Ja polecam stewię: 0 kcal i 3!

noavatar.png
Longin 2018-09-17

czemu nie było więcej ludzi z karate;)?

noavatar.png
Leontyna 2018-09-17

Jeszcze chwilkę:)

noavatar.png
Aleksy 2018-09-17

Czy namaczała płatki ?

noavatar.png
Elizka 2018-09-17

Ja też polubiłam jesień.! Kolorowej jesieni.

noavatar.png
Borzuj 2018-09-17

Jesli biorę juz polecana przez ciebie to moge ja stosować z ta o której teraz piszesz??

noavatar.png
Paulin 2018-09-17

Kasia, rewelacyjny kawalek, swietny mertorycznie i pokazujacy ze wiedze musimy miec wszyscy. Nasze zdrowie, nasza odpoweidzialnosc a tyle z nas cwiczy i ‚dietuje’ zupelnie w ciemno.

noavatar.png
Marlena 2018-09-17

Które najlepsze mleko kokosowe?

noavatar.png
Nemezjusz 2018-09-18

Do tej pory nie otrzymalam zadnej odpowiedzi….

noavatar.png
Melania 2018-09-18

Dziękuję za odpowiedź

noavatar.png
Monia 2018-09-18

Tak, skorupki trzeba jeść, szczególnie przy gdy z diety eliminuje się nabiał. Muszą być one jednak odpowiednio przygotowane (czyste i wysuszone). Żeby wapń z nich był przyswajalny, należy, po zmieleniu, wycisnąć do nich np. cytrynę.

noavatar.png
Balbin 2018-09-18

Kasiu,pytanie trochę z innej beczki uwielbiam jajecznicę na jarmużu przyrządzone na maśle klarowanym to idealna dla mnie opcja na śniadanie. Czy to dobre połączenie?pozdrawiam

noavatar.png
Ernestyna 2018-09-18

Przepyszna zupka. Dodałam jeszcze mleko kokosowe i można się uzależnić. Pozdrawiam

noavatar.png
Raisa 2018-09-18

Kasiu, zastanawiam się nad dietą zgodną z grupą krwi co o tym sądzisz?

noavatar.png
Dalwin 2018-09-18

A czy jest taka sama jak pierwsze wydanie?

noavatar.png
Maria 2018-09-18

Kasiu, czy w diecie diet by można wykluczyć mięso? ciepło

noavatar.png
Leokadiusz 2018-09-18

daktyle – świeże czy suszone? kiedy je dodajemy?razem z jabłkami na patelnię?łyżka wanilii – chodzi o esensję waniliową?

noavatar.png
Cezaryna 2018-09-18

3 łyżki płynnego czy stałego oleju? to duża różnica objętościowa

noavatar.png
Fideliusz 2018-09-18

Należy wysłać na podany e-mail dowód wpłaty, aby otrzymać wejściówkę.Pozdrawiam

noavatar.png
Ignacja 2018-09-18

Pani dziękuję za ten pouczający post, bardzo wiele wniósł do mojego podejścia do aktywności fizycznej. Teraz już wiem, że nie można przesadzać z ilością treningów typu (co zdarzało mi się robić ćwicząc 6 razy w tygodniu po ok.1 minut), biorąc pod uwagę fakt, iż choruję na niedoczynność tarczycy.Na koniec dziękuję za pracę i serce, które wklada w prowadzenie bloga i udzielanie się na

noavatar.png
Ludwina 2018-09-18

Pani warto jeść sól himalajską ?

noavatar.png
Nietęg 2018-09-19

Koktajl zapowiada się przepysznie!Dziękuję za inspirację miłej majówki

noavatar.png
Dalimir 2018-09-19

Kasiu kolejny cudowny przepis! mi się podoba to co robisz, pokazujesz zdrowe ciekawostki i inspiracje! dziękuję i codziennie czekam na wpisy, nowości!

noavatar.png
Libert 2018-09-19

Koncze trening o 1 . Troche kiepski pomysł by jeść po nim owoce. Chyba zależy od pory dnia??

noavatar.png
Laurenty 2018-09-20

Upieczone, zrobiłam wersje bez truskawek i wyszło pysznie! za przepis i inspiracje ?

noavatar.png
Hermana 2018-09-20

Świetny artykuł. Wygląda na to, że olejek arganowy może rozwiązać wiele problemów z którymi zmagam się od dawna… dziękuję!

noavatar.png
Adrian 2018-09-20

ryżowe, migdałowe.Pozdrawiam

noavatar.png
Bonawentura 2018-09-20

Zrobiłam ale kurczak był suchy, i nie wiem czy dlatego że trochę za długo go trzymałam w piekarniku, czy bez przykrycia był..Może ktoś pomoże, doradzi?

noavatar.png
Dobrosław 2018-09-20

Proszę zrezygnować z kiwi, które silnie pobudzają perystaltykę jelit.Pozdrawiam

noavatar.png
Krystyn 2018-09-20

‚Colostrum zachowuje swoje cenne właściwości tylko w przypadku właściwej obróbki. ‚ jakies dobre preparaty poddane wlasciciej obrobce?

noavatar.png
Krzysław 2018-09-20

Jestem chyba jedynym facetem, a na pewno jednym z nielicznych, który korzysta z diety ( a tak naprawdę 1-szy dzień ) i do tego od pewnego czasu zagląda na blog.Na razie mieszane uczucia, bo trochę mnie to wykosztowało, ale sam sobie jestem winien. Zamiast zajadać się tuńczykiem, to mogłem sobie dorsza wziąć. Już jakiś grosz w kieszeni. Co prawda – jak się chce schudnąć, to nie wolno oszczędzać, bo to bez sensu. Wtedy musiałbym jeść bułki z i jakiś serek topiony. Ale gorzej się taką dietę ( a miałem już parę takich przygód ) robi w pojedynke. Nawet żona sceptycznie patrzy na moje kolejne zabawy w dietę No nic, walczymy, a życzę zdrowia i powodzenia z dzieciaczkiem.Cheers,

noavatar.png
Cieszymir 2018-09-20

Przepis poprawiony, więc cofam pytanie:-)

noavatar.png
Barbara 2018-09-20

Tak dokładnie:) mała porcja węglowodanów, a białko może być w płynnej postaci

noavatar.png
Maciek 2018-09-20

Czym mogę zastąpić olej kokosowy?

noavatar.png
Cyprian 2018-09-20

Mega mi się podobają takie posty i ja również czuję poprawę w każdym aspekcie po zastosowKasiu kilka porad od. Pozdrawiam

noavatar.png
Leontyna 2018-09-20

Jak bym wiedzilam, ze beda az tak zle sie zlepiac to bym nigdy ich nie robiala. Jak dla mnie z przepisem jest cos nie tak 🙁Polewa nie zgestniala i niestety nie zaciekawy byl efekt koncowy.Jedno z najgorszych doswiadczen w robieniu kulek.Nie wygladaja tak pieknie jak na zdjeciu. Rzeczywistosc jest innna.

noavatar.png
Lilianna 2018-09-20

Ja też polubiłam jesień.! Kolorowej jesieni.

noavatar.png
Laurka 2018-09-21

A ja prosiłabym o więcej przepisów na posiłki białkowo-tłuszczowe dla osób z nietolerancją na jajka. Niestety, trudno być na paleo bez jajek 🙁

noavatar.png
Maciek 2018-09-21

Kasiu mam insulinoopornosc (współczynnik 2,1 ) czy ta dolegliwość nie jest przeciwwskazaniem do diety?

noavatar.png
Lesława 2018-09-21

Pani co jeśli ćwiczę po śniadKasiu? śniadKasia białkowo-tłuszczowe będą złym pomysłem?

noavatar.png
zdzislawa 2018-09-21

A gdzie mozna kupic taki sweter?

noavatar.png
Olga 2018-09-21

Kuskus zawiera gluten. Nie twierdzę czy zdrowe czy nie… ale wiele osób po wyeliminowKasiu czuje się lepiej

noavatar.png
Bonawentura 2018-09-21

Kasiu, nie wiem czy pisałaś już o tym wcześniej, ale czy znasz jakieś warte polecenia książki dotyczące diety przy problemach z tarczycą?

noavatar.png
tyberiusz 2018-09-22

Przepyszna zupka. Dodałam jeszcze mleko kokosowe i można się uzależnić. Pozdrawiam

noavatar.png
Dominik 2018-09-22

Jak ktoś lubi to czemu nie?

noavatar.png
Dobromiła 2018-09-22

Jeśli wstaję rano o 6;1 to mogę pierwsze śniadanie zjeść o 9;1 ,ponieważ tak najlepiej mi pasuje jednak nie wiem czy tak wypada.

noavatar.png
Hubysław 2018-09-22

Szkoda, że nie w..

noavatar.png
Bazyla 2018-09-22

Dzięki! mnie zmotywowałaś, bo przez jakiś czas miałam chwilę zwątpienia.Ale przyszłam tu z pytaniem z innej beczki. Co sądzisz o wodzie z kranu? czy nie pić? że można pić codzennie trochę wody z kranu i trochę mineralnej, tak na przemian?

noavatar.png
Gwidon 2018-09-22

Czy da się pominąć mus kokosowy? ew. czym go zastąpić?

noavatar.png
Mati 2018-09-23

1 ml że wykorzystujemy tylko gęstą część

noavatar.png
Borzysława 2018-09-23

Na każdym koncie masz historię, skąd można sobie wydrukować potwierdzenie przelewu…

noavatar.png
Emil 2018-09-23

lubię zieloną herbatę, często ją piję <3

noavatar.png
Mateusz 2018-09-23

Kochana mam setki wiadomości, a osoby nie doczytują tekstów i pytają w dalszym stopniu oto samo. Pytają – odpisuję ktrótko. jest niedziela, a jak widzisz ja pracuję…Pozdrawiam

noavatar.png
Klemens 2018-09-23

Kasiu planujesz wprowadzić do sprzedaży słoiczki dla dzieci swojej marki?

noavatar.png
walentyna 2018-09-23

Mój synek jest na diecie nie może jeść mleka zwierzecego, glutenu, jajek, cukru, bananów a do tego ze względu na candidozę, muszę jeszcze ograniczyć, skrobię ziemniaczaną i owoce. Szukam jakiegoś lepidła zamiast jajek. Jest siemie lniane ale co jeszcze mogę stoswać zamiennie z siemieniem, np. w takich warzywnych placuszkach? szukam zdrowych i zjadliwych przepisów, zwłaszcza, że to jest małe dziecko i nie wytłumacze mu, że to jest nie smaczne ale za to zdrowe. Sporo fajnych juz na stronie znalazłam. Dziękuję. Ps . Myślę, że jak maluszeksię urodzo i będzie już jadł coś innego niż mleczko mamy to znajdę na stronie sporo pomysłów

noavatar.png
Morzysław 2018-09-23

Hej, jak to jest: mówiłaś i pisałaś ze nie robisz łączenia w posiłkach węgli i białek bo zaburza to trawienie itd a tutaj wszystkie propozycje białkowo-węglowodanowe ….. to jak to jest w końcu ?P.s. Ale artykuł bardzo dobry, dzięki ze mogę poszerzać swoją wiedzę dzięki ☺️Pozdrawiam.


Copyright © 2018 Blessus.pl